Upominek dla naszych najwierniejszych użytkowników

marzec 14, 2014 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

Mam dla naszych abonentów ważną informację. Najpierw jednak chciałabym Ci zdradzić parę szczegółów na temat naszego serwisu. Będzie w tym odrobinę mojej prywatności, którą rzadko odsłaniam, ale dziś mam ważny powód, by to zrobić.

SuperKid, a właściwie jego zalążki, powstał w październiku 2006 roku. Stworzyłam wówczas ten blog.  Zaczęłam się uczyć języka html i innych umiejętności, niezbędnych do tego, by móc zrealizować swoje wielkie marzenie – chciałam stworzyć serwis edukacyjny na wyjątkową skalę. Tak, by rodzice mieli tutaj wszystko, co potrzeba, by pomóc swoim dzieciom w nauce i rozwoju.

Przez półtora roku tworzyłam serwis sama, od zera, strona po stronie. Arkusz po arkuszu. W pojedynkę jednak nie byłam w stanie podołać zadaniu, jakie sobie postawiłam. Zaczęłam więc stopniowo budować zespół, który pomagał mi moje marzenie realizować.

Przez dwa i pół roku zasoby serwisu były dostępne darmowo dla wszystkich, pokrywałam wszystkie koszty wyłącznie ze swoich pieniędzy, mając tym samym na utrzymaniu nie tylko dwójkę własnych dzieci, ale SuperKid, który traktowałam właściwie jak ukochane, trzecie dziecko :).

Bywało naprawdę ciężko. Zdarzył się nawet taki okres, gdy rysownicy przygotowywali dla mnie obrazki „na krechę”, bo nie miałam z czego im zapłacić.

W tamtym czasie martwiło mnie tylko jedno – zbyt powolny rozwój serwisu. Środki finansowe, którymi dysponowałam, były zbyt skromne.
Wielkie marzenie realizowało się zbyt ślamazarnie.

Dlatego w 2009 roku zdecydowałam się na wprowadzenie opłaty abonamentowej. Od tamtego czasu SuperKid zaczął rosnąć w niesamowitym tempie – co tydzień nowe materiały, z miesiąca na miesiąc przybywało ich setki, z roku na rok – tysiące.

Uświadomiwszy sobie, że właśnie w marcu, dokładnie 5 lat temu, wprowadziliśmy abonament, sprawdziłam z ciekawości w naszej bazie, czy są jacyś użytkownicy, którzy zaczynali z nami w tamtym okresie i trwają z nami do dziś. Byłam naprawdę w sporym szoku, gdy okazało się, że jest ich ponad setka.

Niemal od razu pomyślałam, że chcę tym ludziom w jakiś sposób podziękować – za to, że nas obdarzyli zaufaniem w początkowym okresie, że wsparli naszą misję i są nam wierni do dziś. Dzięki tym i kolejnym abonentom, SuperKid jest teraz prawdopodobnie największą bazą materiałów edukacyjnych w polskim Internecie, a może nawet i na świecie.

Nasi abonenci wspierają nas też w inny sposób – przesyłają nam życzliwe maile z podziękowaniami, dzielą się z nami swoimi sugestiami i uwagami, jednym słowem – dodają nam pozytywnej energii do dalszej pracy. Za to też chciałabym im wszystkim z całego serca podziękować.

I tak zrodził się pomysł, który chcę Ci teraz przedstawić. Jest to pomysł na powiedzenie „dziękuję” tym, którzy są z nami od wielu lat. Jest to promocja nieograniczona czasowo, dotyczy zarówno użytkowników indywidualnych, jak i placówek oświatowych. Będzie ważna od dziś przez cały czas.

Tu przeczytasz więcej na ten temat:

Bonus dla najwierniejszych superkidowiczów

 

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (7)

 • Joanna M pisze:

  Witam,

  to bardzo miła niespodzianka. Ja nawet się nie spodziewałam, że jestem z Wami już 5 lat. W ciągu tych lat często korzystałam z wielu Waszych propozycji. Bardzo za to wszystko dziękuję i jestem pewna, że zostanę z Wami na następne lata, bo nigdzie nie znajdę tylu fajnych propozycji, co tutaj.
  Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję

 • Bogumila Chruścikowska pisze:

  Kochana Pani Jolu i Zespole! Wprawdzie nie jestem z Wami od samego początku, ale serdecznie dziękuję za wszystkie materiały, z których skorzystałam i z których korzystam. Początkowo pomagały mi one uatrakcyjniać zajęcia z moimi uczniami. Dzieci bardzo je lubiły i chętnie wykonywały zawarte w nich zadania. Teraz jestem na zasłużonej emeryturze, ale nie mam zamiaru z nich rezygnować. Nadal pozostanę Waszą wielką fanką, ponieważ mam dwuletnią wnuczkę i to dla niej będą mi one potrzebne. Składam wielkie dzięki i gratuluję pomysłu na utworzenie takiej strony oraz życzę dalszych sukcesów.

 • Anna Siwka pisze:

  Witam serdecznie, jestem podobnie jak inne osoby bardzo, bardzo wdzięczna za tak wiele cennych pomocy dydaktycznych różnego rodzaju, korzystam z wszystkich możliwych materiałów dla danej grupy wiekowej ( obecnie oddziału przedszkolnego 6 latków). dzieci bardzo lubią wierszyki , opowiadania tematyczne proponowane wraz z kolorowankami. Życzę wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w tworzeniu wspaniałego portalu edukacyjnego jakim jest SUPER.KID!!!!! Najlepszego.

 • Ewa-fanka Serwisu pisze:

  Witam bardzo cieplutko i wiosennie. Na początku dziękuję za miłą niespodziankę na wiosny początek. Choć jeszcze chyba nie mogę skorzystać z tej propozycji, bo mój staż serwisowy póki co jest deczko za krótki, bardzo mi się ten pomysł podoba i kiedy tylko będę mogła, to z pewnością do niego powrócę. Myślę, że dobrze się stało, iż dowiedzieliśmy się o początkach serwisu i zechciała się Pani podzielić jego historią. Osobiście podziwiam upór z jakim pomimo przeszkód tworzony był Superkid. Historię, powstania serwisu powinni poznać Ci, którzy psioczą, że trzeba płacić za dostęp do materiałów, których tworzenie wymaga ogromnej pracy. Kto nigdy nie próbował podobnego zajęcia, nie zrozumie, dlaczego tak jest. Bardzo dziękuję za to, że Pani i cały Zespół można zaliczyć do ludzi „pozytywnie zakręconych”, bo dzięki temu ja i inni użytkownicy Superkidu mogą korzystać z kopalni waszych pomysłów, których życzę Państwu jak najwięcej. Dziękuję za to, że jesteście, bo dzięki Wam jest mi łatwiej wypełniać moje zobowiązania.
  Pozdrawiam Panią, cały Zespół i wszystkich Użytkowników Superkid.

 • Wanda Kuszpit pisze:

  Witam serdecznie! Bardzo dziękuję za wspaniały bonus. Jestem nauczycielką z ponad 30-letnim stażem, do serwisu trafiłam przypadkowo szukając jakichś obrazków, materiałów, już nawet nie pamiętam, przecież minęło 5 lat. Bardzo spodobały mi się materiały tu umieszczone . Najpierw wykupiłam abonament miesięczny, a dalej to już poleciało. Pracuję w „0” i klasach I-III i bardzo często korzystam z materiałów na lekcjach jaki na zajęciach dodatkowych. Bardzo żałuję, że nie było Superkid, kiedy zaczynałam swoją pracę. Pracowałam w małych wiejskich szkółkach, które nie były zaopatrzone w dostateczną ilość pomocy naukowych. Czasami brakowało nawet alfabetu demonstracyjnego, trzeba było robić samemu. Dzisiaj otwieram Superkid i mam prawie wszystko! Dziękuję za Superkid! Pozdrawiam cały zespół i życzę dalszych sukcesów w tworzeniu serwisu!

 • Danka nauczycielka i fanka pisze:

  Witam serdecznie! Pracuję w przedszkolu 27 rok i jestem szczęśliwa, że powstał Superkid. Mogę dać dzieciom dużo więcej niż tylko zakres podstawy programowej. Nie można dzieci ograniczać jeśli chcą uczyć się więcej, poznawać dalej niż tylko to co wokół niego. Tu znajduję wszystko czego potrzebuję! W jednym miejscu! Zachęciłam do korzystania moje koleżanki z pracy. Też są zadowolone.
  Nie przejmujcie się uwagami bez sensu! Ludzie mądrzy, z doświadczeniem na pewno nie napiszą głupot, typu Halowen – satanistyczne święto.
  Rodzice moich przedszkolaków też korzystają z serwisu. Sama ich do tego namówiłam. I są zadowoleni.
  Życzę serwisowi Superkid kolejnych jubileuszy i nowych pomysłów!!!!!!

 • Iza pisze:

  Witam. Jak ten czas szybko upływa. Korzystam z serwisu SuperKid.pl od 2009 roku. Jestem mamą i nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, toteż materiały umieszczone na tej stronie wzbogacają warsztat nauczyciela oraz pomagają mi pracować z moim własnym dzieckiem. Szczególnie dziękuję za ogromną życzliwość Pani Joli.Życzę wielu jeszcze większych sukcesów całej Redakcji SuperKid. POZDRAWIAM.Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *