Inteligencja Twojego dziecka

marzec 27, 2007 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Inteligencja dziecka | Moje publikacje

Może Cię zaskoczę, ale zdradzę Ci, że wiem coś o Twoim dziecku. Zapytasz mnie, jak mogę cokolwiek wiedzieć, skoro w ogóle Cię nie znam. A jednak będę się upierać przy swoim twierdzeniu.

Wiem coś ważnego o Twoim synku lub córeczce.

Nie jestem ani wróżką, ani jasnowidzem. Nie posiadam magicznej kuli, w której mogłabym podejrzeć, co też teraz porabia Twój maluch, ani też nie umiem odczytać z kart tarota jego przyszłości ;-).

Ale jedno o Twoim dziecku wiem na pewno – to bardzo mądry i inteligentny mały człowiek. Wiem, że posiada możliwości i talenty, których nawet się nie spodziewasz. Że posiada w sobie ogromny potencjał, który się zmarnuje, jeśli nie podejmiesz odpowiednich działań, by pomóc mu rozwinąć się.

O tym skąd wiem, co drzemie w Twoim dziecku i o tym, jakie kroki podjąć, by rozwinąć jego wrodzoną inteligencję, piszę w swojej najnowszej publikacji – „ABC Mądrego Rodzica – Inteligencja Twojego Dziecka”.

Ebook jest w tzw. uciekającej promocji – dziś właśnie weszła do sprzedaży jego I część – i jest o 10 zł tańszy od rzeczywistej ceny. Od jutra jego cena będzie codziennie rosła o złotówkę, aż osiągnie swoją ostateczną wartość. Dlatego szybciutko przygotowałam ten wpis, żebyś zdążył nabyć go w cenie promocyjnej :-).

Zapraszam Cię do wejścia na stronę ofertową, gdzie będziesz mógł również ściągnąć dla siebie darmowy fragment ebooka.

Inteligencja Twojego dziecka

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (3)

 • krystyna pisze:

  Książka jest cudowna!!!
  Jestem w trakcie czytania. Już wiem, że każdy rodzic będzie usatysfakcjonowany. Książkę czyta się bardzo dobrze. Nie można się oderwać. Wciąga.
  Po przeczytaniu całości podzielę się swoimi myślami.
  Zamowiłam dzisiaj również dla moich dzieci (którzy już są rodzicami), moją 1,5 roczne dziecko, a wkrótce będą mieć następne baby.
  Serdeczne podziękowanie dla P. Joli.
  P. Jolu zrobiła Pani naprawdę Wielkie Dzieło! Tak uważam. Zdecydowanie!
  Temat wychowania dzieci, wg. mnie nie jest sprawą łatwą ani błahą.

 • krystyna pisze:

  Cudownie by było, gdyby książka ta ukazała sie również w języku angielskim.

 • Pani Krystyno, ogromnie się cieszę, że ebook się podoba. Moim marzeniem jest, żeby wszystkie dzieci były wychowywane zgodnie z podanymi tam wskazówkami. Niestety jest to raczej nierealne, bo rodzice są różni i różnie podchodzą do sprawy wychowywania dzieci. Mam nadzieję jednak, że wszyscy Ci, którzy sięgną do ebooka, znajdą tam wiele inspiracji i praktycznych wskazówek dla siebie i – przede wszystkim – że skorzystają na tym ich małe pociechy :-).

  Co do wersji angielskiej – wiem, że Wydawnictwo Złote Myśli przewiduje w najbliższej przyszłości sprzedaż ebooków także za granicę (tłumaczenia na j. ang.), więc pewnie za jakiś czas również i angielska wersja będzie mogła powstać. Jeśli tak się stanie, to na pewno sama dokonam tłumaczenia, wkładając w wersję angielską tyle samo serca co w wersję polską :-).Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *