Informacje dla abonentów

styczeń 4, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Informacje o serwisie

Jeśli jesteś naszym abonentem, ten wpis jest dla Ciebie. Jest to pierwsza moja wiadomość przeznaczona wyłącznie dla abonentów, a pojawia się dlatego, że mam kilka ważnych informacji, które chciałabym Ci przekazać. Uporządkuję je w punktach, żeby się czytało wygodnie i szybko 🙂

1.
Przede wszystkim DZIĘKUJĘ CI za to, że jesteś z nami. To dzięki Tobie i innym osobom, które nam zaufały, serwis może się wzbogacać o coraz to nowe materiały dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Serwis istnieje i rozwija się wyłącznie dzięki środkom otrzymywanym z abonamentu, a więc śmiało możesz nazywać się współtwórcą tego gigantycznego projektu, jakim jest SuperKid 🙂

2.
Jako nasz abonent masz wpływ na kształt serwisu i kierunek jego rozwoju
. W tym celu wprowadziliśmy na stronie SUGESTER. Jest to mała zakładka na prawej krawędzi ekranu, która pojawia się na każdej podstronie naszego serwisu. Oznaczona jest napisem „Twoja sugestia”. Na obrazku niżej zaznaczyłam tę zakładkę czerwoną strzałką:

Klikając w nią, możesz zostawić – zupełnie anonimowo – własne uwagi, pomysły, informacje o błędach na stronie. Jeśli chciałbyś zobaczyć, jakie inne sugestie zostały już zamieszczone przez użytkowników i jak na nie odpowiedzieliśmy, wystarczy, jeśli po kliknięciu w zakładkę „Twoja sugestia”, wejdziesz w link „więcej…”, który jest w prawym górnym rogu okienka sugestii. Spójrz, gdzie pokazuje czerwona strzałka:

W ten sposób wejdziesz na forum Sugestera, gdzie są ukazane wszystkie sugestie naszych użytkowników, a także nasze odpowiedzi, które zamieszczamy w komentarzach. Aby sprawdzić, co odpowiedzieliśmy Tobie lub komuś innemu, wejdź w komentarze – tam, gdzie pokazuje strzałka:

Jeśli spodoba Ci się sugestia jakiegoś innego użytkownika, możesz na nią zagłosować, ale w zasadzie – jeśli tylko pomysł jest zgodny z ideą serwisu, akceptujemy go od razu do realizacji, nie zważając na ilość głosów 😉 Spam oraz wpisy nie na temat są od razu usuwane, zostawiamy tylko to, do czego służy Sugester – Wasze konstruktywne uwagi (zarówno przychylne, jak i krytyczne), Wasze pomysły i prośby oraz informacje o błędach.

Część próśb została już zrealizowana, duża ich część trafiła na listę zadań do realizacji, niektóre są w trakcie przygotowywania (na przykład kolorowanki matematyczne czy „Sławni Polacy”).

Zachęcam i Ciebie do skorzystania z tej formy współtworzenia naszego serwisu, bo jak to mówią – co dwie głowy to nie jedna :). Im więcej dobrych pomysłów, tym lepszy będzie serwis i tym większa korzyść dla jego użytkowników.

3.
Mimo, że w serwisie stale pojawiają się nowe materiały i regularnie, co tydzień, dodajemy dla naszych użytkowników nowe teksty, arkusze i ćwiczenia, to mamy dla naszych abonentów jeszcze jedną korzyść. Przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty dla osób, które będą przedłużały u nas abonament. Rabaty dotyczą użytkowników, którzy mieli do tej pory abonamenty półroczne lub roczne – i to bez względu na to, czy były one zakupione, czy też otrzymane w ramach np. nagrody w konkursie.

Osoby będące w posiadaniu abonamentu półrocznego, otrzymają przy przedłużeniu abonamentu na 6 lub 12 miesięcy 20% zniżki, natomiast osoby posiadające abonament roczny – otrzymają aż 40% zniżki. 40 procent to dużo, ale chcemy nagrodzić użytkowników, którzy nas wspierają i pomagają w rozwoju serwisu – wspierają nie tylko poprzez opłatę abonamentową, ale też nierzadko poprzez bardzo życzliwe słowa i wartościowe wskazówki. Jedynym warunkiem otrzymania rabatu jest przedłużenie abonamentu nie później niż 30 dni po zakończeniu abonamentu poprzedniego. Abonament roczny o wartości 72 zł będzie kosztować – przy uwzględnieniu rabatu – 43,20 zł.

I to by było na razie tyle 🙂 Zachęcam Cię do zapoznania się z naszymi planami na ten rok i do zostawienia swoich komentarzy – czy to na blogu, czy w Sugesterze. Zawsze też możesz napisać do nas maila, który ma tę przewagę nad Sugesterem, że nie jest anonimowy i możemy odpisać konkretnej osobie, pomagając jej rozwiązać konkretny problem. Dla przypomnienia podaję nasz adres mailowy: kontakt (małpa) superkid.pl.

Jeszcze na koniec informacja na temat naszego newslettera. Tegoroczny biuletyn z nowościami rusza w przyszłym tygodniu – jak zwykle w czwartek. W dalszym ciągu co tydzień będziemy Was informować o wszystkich nowych materiałach w serwisie – jeden tydzień będzie poświęcony językom obcym, jeden pozostałym materiałom – i tak na przemian. Dopilnujemy, żeby nic ciekawego nie umknęło Twojej uwadze 😉

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (9)

 • Krzysztof pisze:

  W porządku. Dziękuję za informacje. Wasza strona jest naprawdę pożyteczna. Rozszerzajcie się nadal. Czy otrzymam powiadomienie, że kończy mi się abonament w takim czasie, żebym mógł skorzystać z rabatu? Pozdrawiam.

 • Iwona pisze:

  Bardzo fajnie. Tak mi miło było to wszystko przeczytać. Z pewnością przedłużę abonament. Z radością stwierdzam, że SuperKid niezwykle celnie trafia w moje potrzeby – moje i mojej trzyosobowej rodzinki. Mój synek Szymek uwielbia wszelkie zamieszczane przez Was łamigłówki, ja zaś uzupełniam swoją wiedzę i pracuję nad tym, żeby nasza rodzina była spokojna i szczęśliwa. Bardzo się cieszę że macie przewidziany tak ambitny plan rozbudowy serwisu w tym roku.

 • @Krzysztof – Tak, użytkownik zawsze otrzymuje informację na 7 dni przed końcem abonamentu o tym, że abonament się kończy. Dodaliśmy jeszcze 30 dni od momentu zakończenia abonamentu, żeby każdy, kto będzie zainteresowany jego przedłużeniem, mógł to zrobić bez zbędnego stresu 🙂

  @Iwona – Cieszę się, że trafiamy 😉 W razie czego zawsze można zostawić uwagę na sugesterze, czego jeszcze brakuje.

 • Dorota pisze:

  Dziękuję za wiadomości.Chętnie korzystam z różnorodnych materiałów zawartych u Was,a ze swej strony prosiłabym o te dotyczące edukacji dzieci niepełnosprawnych m,in.nauki czytania globalnego a także metodą sylabową.
  z poważaniem Dorota

 • Kwestia nauczania dzieci niepełnosprawnych pojawia się rzeczywiście dość często. Będziemy mieli ten temat na uwadze.

 • Karolina pisze:

  Dziękuję bardzo za wiadomość.:) Bardzo często korzystam z materiałów zawartych w SuperKid :)są świetne i pomagają mi w pracy z dziećmi 🙂

 • Renata pisze:

  Dziękuję za informacje. Często na zajęciach korzystam z materiałów, które znajduję na stronie SuperKid /aktualnie do kl.1/. Dobrze, że przypominacie o kończącym się abonamencie-który na pewno przedłużę. Pozdrawiam i życzę zrealizowania zamierzonych celów.

 • ELA pisze:

  Dziękuję za wspaniałą stronę. Jest bardzo wiele dobrych materiałów dydaktycznych. Najczęściej korzystam z materiałów dla dzieci 6-letnich, bo z nimi pracuję. Polecam każdej nauczycielce przedszkola.

 • Ewa pisze:

  Korzystam z wielu materiałów za co dziękuję i będę czekać na opracowania skierowane do dzieci z upośledzeniami głębszymi. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju i wielu nowych zadowolonych.Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *