Perypetii leciwej blogowiczki ciąg dalszy ;-)

Maj 12, 2007 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Informacje o serwisie

Ta leciwa blogowiczka to ja 😉 . Nie, żebym się czuła staro, ale niewiele znam kobiet – hm… a właściwie ludzi 😉 – w moim wieku, którzy – nie będąc informatykami z zawodu – samodzielnie tworzą stronę internetową. A dziś czuję się wyjątkowo zadowolona, bo udało mi się wprowadzić możliwość tworzenia i przełączania na angielskojęzyczną wersję wpisów. Powiem szczerze – trochę się przy tym napociłam, musiałam zmienić to i owo, ale udało się 🙂 . Po kliknięciu w mały znaczek flagi brytyjskiej, przełączysz się na drugą wersję językową. Możesz więc – przy okazji lektury o wychowywaniu dzieci – podszkolić swój angielski. A jeśli wpadłeś tu z innego zakątka globu, to przynajmniej będziesz rozumiał, o czym piszę. A ja odświeżę swoją znajomość angielskiego. Tak więc – saaame zalety 🙂 .

Niestety przez te wszystkie prace związane z wprowadzeniem wersji dwujęzycznej, nie zamieściłam w ostatnim tygodniu nic nowego ani na stronie, ani na blogu. Ale postaram się to szybko nadrobić. W przygotowaniu jest kolejna strona słowniczka dla dzieci (kategoria „Food”) oraz porcja ćwiczeń na dzielenie w zakresie od 0 do 25 (ćwiczenia do wydruku).

Jeśli czytając mojego bloga trafisz na jakieś błędy techniczne (nie działająca funkcja przełączania języka lub jakieś dziwne efekty na stronie), to będę wdzięczna za krótką notkę w komentarzu.

No i taka banalna myśl na koniec, która mi przychodzi w związku z całym tym zamieszaniem: jeśli jest coś, co próbujesz osiągnąć i ciągle napotykasz na trudności, nie poddawaj się. Wytrwałość zostaje zawsze wynagrodzona 🙂 .

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (4)Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *