Tylko do 7 czerwca – aż 3x taniej!

maj 30, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Informacje o serwisie

Tak dobrej promocji to jeszcze nie mieliśmy 🙂 A wynika to z tego, że chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło się przekonać, jaki olbrzymie korzyści SuperKid przynosi dzieciom. Jest jeszcze drugi powód – nie wszystkie dzieci będą mogły gdzieś pojechać na wakacje i na pewno przydadzą się jakieś ciekawe zajęcia na nudne, deszczowe dni.

Ta promocja, o której tu napiszę, skierowana jest do naszych NOWYCH użytkowników. Dla dotychczasowych abonentów mamy inną propozycję, o której wyślemy do nich informację mailem.

Otóż za cenę 1 abonamentu otrzymasz aż 3 abonamenty na ten sam okres: jeden dla siebie i po jednym dla dwóch innych osób wskazanych przez Ciebie. Jak to można wykorzystać?

Opcja nr 1

Możesz podarować abonamenty dwóm swoim znajomym, przyjaciołom lub dzieciom w rodzinie, przedszkolu lub szkole, nie ponosząc zupełnie żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że kupisz abonament dla siebie i napiszesz nam, komu chcesz podarować pozostałe dwa abonamenty na taki sam okres.

Opcja nr 2

Możesz dogadać się z dwoma innymi rodzicami lub nauczycielami i złożyć się na jeden abonament. Każdy z Was zapłaci wówczas tylko 1/3 ceny całego abonamentu! Wystarczy, że jedna osoba wpłaci całą kwotę i wykupi abonament dla siebie oraz napisze nam, jakim dwóm osobom mamy jeszcze ten abonament przydzielić. A Wasza trójka rozlicza ten wydatek między sobą.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Podam przykład.

Przykład

Kasia, Ania i  Adam już od jakiegoś czasu zastanawiali się nad uzyskaniem dostępu do wszystkich materiałów w naszym serwisie. Ciągle jednak nie mogli się zdecydować. Kasia dowiedziała się o naszej promocji i zaproponowała Ani i Adamowi, by wspólnie wykupili abonament roczny, bo każdego wyniesie to tylko 72 z ł : 3 = 24 zł. To wychodzi nawet taniej niż abonament miesięczny.  Zosia i Adam zdecydowali, że takiej gratki nie przepuszczą 🙂 Dostęp do ponad tysiąca materiałów edukacyjnych przez 12 miesięcy za 24 zł…

Wobec tego wszyscy troje rejestrują się w serwisie (jeśli wcześniej tego nie zrobili) i Kasia wykupuje abonament roczny za 72 zł. Następnie informuje nas mailem, jacy użytkownicy mają otrzymać dodatkowe, bonusowe roczne abonamenty (podaje loginy lub adresy mailowe Ani i Adama). Tym samym cała trójka ma na swoim koncie abonament roczny za 72 zł, a Ania i Adam oddają Kasi po 24 zł za swój abonament.

To naprawdę proste!

Taka okazja szybko się nie powtórzy.

A może masz ochotę podarować dwojgu dzieciom bezpłatny abonament? Wówczas wystarczy, że kupisz abonament na siebie i podasz dane kont użytkowników tych właśnie dzieci (a raczej ich rodziców).

Zastanów się, ile dzieci możemy w ten sposób wspólnie obdarować? Całe mnóstwo… Bez żadnych dodatkowych kosztów z Twojej strony.

Ta promocja jest ważna tylko do 7 czerwca.

Dla wszystkich spóźnialskich i niezdecydowanych zarezerwowaliśmy jeszcze czas 8-15 czerwca, ale w tym okresie – w drugim tygodniu promocjibędzie można otrzymać tylko 1 dodatkowy abonament. Oznacza to, że będzie można kupić ze swoim znajomym abonament 2x taniej.

Myślę, że teraz czas skontaktować się ze znajomymi lub z rodziną, którzy też mają dzieci w wieku do 10 lat. Abonament 3 razy tańszy to niesamowita okazja i prędko się nie powtórzy, dlatego już teraz weź telefon i dzwoń. Potem w nawale spraw możesz o tym zapomnieć, a promocja 3xtaniej trwa tylko przez tydzień.

Aktualizacja 6.06.2010
1. Na prośbę naszych użytkowników przedłużamy promocję 3 x taniej, ale tylko o 2 dni
– zamykamy ją 9 czerwca, w środę, o godz.24.00.
2. Dodatkowe dwie osoby można podać w terminie późniejszym (najdalej do 30 czerwca).

>> Sprawdź ofertę abonamentu.

>> Jak opłacić abonament

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (4)

 • Sylwia pisze:

  Witam serdecznie. Mam takie pytanie:Mam już wykupiony abonament u Was na cały rok.Czy mogę podarować darmowe dwa abonamenty swoim przyjaciołom, czy oferta dotyczy tylko tych, którzy dopiero się zapiszą?
  Pozdrawiam

 • Dla osób takich jak Pani przewidzieliśmy inny rodzaj promocji, o której informowaliśmy naszych abonentów mailem. Zasady tej promocji są tutaj:
  http://www.superkid.pl/pl/informacje-dla-abonentow

  Proszę rozważyć skorzystanie z tej promocji 🙂 Albo też sami Pani przyjaciele, bez Pani udziału – jeśli nie korzystali jeszcze z naszego serwisu – mogą skorzystać z tej promocji 3x taniej.

 • Bożena pisze:

  Witam serdecznie. Wykupiłam abonament w ramach promocji ” Tylko do 7 czerwca – aż 3x taniej!” – nie zgłosiłam jeszcze tych osób. Moje pytania są nastepujące:
  1) czy muszą się one zarejestrować do 30 czerwca ?
  2) jakie dane tych osób podać ( imię nazwisko , mail)?
  Z góry dziękuje za informację.
  Pozdrawiam
  Bożena

 • Tak, zakładamy promocyjne konta tylko do 30 czerwca, więc do tego czasu powinny się te osoby zarejestrować.
  Do nas należy przesłać loginy tych osób lub adresy mailowe podane przy rejestracji.Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *