Tym razem nic o dzieciach :-)

luty 18, 2007 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Informacje o serwisie

Nic o dzieciach i nic o rodzicach. Ten wpis będzie … o mnie :-). A raczej o moich wiekopomnych dokonaniach ;-).

Otóż po wielu godzinach ślęczenia przy komputerze i wertowania różnych podręczników dla webmasterów, po fali burzliwych emocji, kiedy to płakałam i śmiałam się na przemian (dzieci patrzyły na mnie trochę dziwnie ;-)) powstała wreszcie strona główna mojego serwisu. Koniecznie zajrzyj – Superkid.pl. No, nie jest to może jakieś arcydzieło wysokiej klasy, ale biorąc pod uwagę kiepściuteńkie jeszcze umiejętności, jest to już naprawdę COŚ.

Mam nadzieję, że teraz będziesz z przyjemnością zaczynać wizyty w Superkid.pl od strony głównej. Tym bardziej, że będzie tam na bieżąco widoczne, co zostało ostatnio dodane.

Teraz jeszcze tylko kwestia ujednolicenia wszystkich podstron, które do tej pory powstały. Mam nadzieję, że wybaczysz mi ten chwilowy graficzny galimatias – stopniowo dokonam wszelkich niezbędnych zmian nagłówków i innych szczegółów na stronach, by przeglądanie mojej witryny nie przyprawiło Cię o ból głowy :-).

Ponieważ wiem, że z niecierpliwością czekasz na kolejne materiały edukacyjne dla swoich pociech, zmobilizowałam się i przygotowałam jeszcze małą pozycję w Basic Grammar – ćwiczenie do rodzajników nieokreślonych. Zapraszam serdecznie.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (2)

  • krystyna pisze:

    Pani Jolu, strona, którą Pani stworzyła jest jedną z najpiękniejszych stron jakie ostatnio widziałam. Gratuluję serdecznie i życzę wiele wytrwałości i sukcesów w dalszym tworzeniu.
    Podoba mi się kolorystyka strony. Pastelowe kolory moim zdaniem- to dobry wybór. Działają uspokajająco i wprowadzają w dobry nastrój. Wszystko jest starannie i przejrzyście skomponowane.
    Treść strony to już zbiór samych PEREŁEK i SKARBNICA WIEDZY!

  • Dziękuję pani Krystyno. Nic tak nie mobilizuje do dalszej pracy, jak życzliwa recenzja :-).Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *