Co spodobało Ci się w SuperKid?

sierpień 31, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

(Promocja dla nowych użytkowników SuperKid)

Czas mija nieubłaganie i zanim się obejrzeliśmy, rozpoczął się kolejny rok szkolny i kolejne wyzwania dla naszych dzieciaczków. Część małych użytkowników musieliśmy pożegnać, bo w międzyczasie zrobili się już „duzi” 😉 Mamy nadzieję, że zaszczepiona im wiara w siebie i chęć do nauki i zdobywania nowej wiedzy będzie procentować w kolejnych latach szkolnych.

A tymczasem chcielibyśmy serdecznie powitać naszych nowych użytkowników. Mamy dla Was w tym roku specjalną promocję. Wszystkie osoby, które wykupią swój pierwszy abonament w SuperKid w okresie 10 sierpnia do 10 września br., mają szansę otrzymać dodatkowo nawet rok abonamentu gratis. Celowo wybraliśmy na początek promocji datę wstecz (10 sierpnia), by osoby, które nieco wcześniej nabyły abonament, nie były poszkodowane, a raczej nagrodzone za szybką decyzję 🙂

Jak skorzystać z promocji:

1. W terminie 10.08 do 10.09 dokonujesz (lub dokonałeś) zakupu abonamentu.

2. Po wstępnym zapoznaniu się z serwisem, piszesz na blogu (w komentarzach pod tym wpisem) lub na Facebooku, co Ci się najbardziej w serwisie spodobało. Prosimy opisać swoje pierwsze wrażenia w kilku zdaniach, w terminie do 12 września. Wypowiedzi nie na temat  lub nie mające żadnej konkretnej treści będą kasowane z tego wątku.

Co możesz zyskać:

1. Wszyscy nowi abonenci, którzy spełnią punkt 1 i punkt 2, otrzymają dodatkowo 50% zakupionego abonamentu gratis. Czyli jeśli wykupisz abonament na 1 rok, otrzymasz dodatkowe pół roku za darmo. Jest to nagroda gwarantowana.

2. Oprócz tego, spośród osób biorących udział w promocji, wybierzemy wśród komentarzy na blogu 3 osoby oraz wśród komentarzy na Facebooku 7 osób, które otrzymają od nas nagrodę specjalną – rok abonamentu gratis. Abonenci wytypowani do nagrody sami zadecydują, czy ma to być w formie dodatkowego roku za darmo, czy też zwrot pieniędzy w pełnej kwocie za już opłacony abonament. Wszystkie osoby zarejestrowane na Facebooku zachęcamy do tego, by tam zostawiły swój komentarz, gdyż szansa na nagrodę jest ponad dwukrotnie większa :).

Czekamy na Twój komentarz. Co Ci się najbardziej spodobało w naszym serwisie? Napisz tu w komentarzach lub na Facebooku.

Sprawdź korzyści z abonamentu.

Dokonaj zamówienia abonamentu.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (50)

 • Marzena pisze:

  Ciekawe karty pracy-pobudzają wyobraźnię uczniów!Jestem bardzo zadowolona z szerokiej tematyki jaką się tu porusza.W pracy nauczyciela jest to wielka skarbnica szybkich pomysłów i ciekawych rozwiązań!Podane na tacy!!!!Oszczędność na pomocach naukowych!Oby tak dalej!Powodzenia.

 • Asia pisze:

  Można wydrukować ciekawe karty pracy pobudzające wyobraźnię dzieci. Korzyścią jest to, iż są one w wersji czarno-białej. Udostępnione karty są doskonałym uzupełnieniem materiałów zawartych w podręcznikach dla dzieci.Dotychczas zajmowało mi dużo czasu poszukiwanie kart do wydrukowania w internecie. Tu mam materiały w różnych dziedzin.

 • Jagoda pisze:

  Superkid to serwis, z którego korzystam regularnie.Jest tutaj mnóstwo materiałów z różnych dziedzin, które pomagają mi przygotować się do zajęć, uatrakcyjniają je, no i przede wszystkim rozwijają moich uczniów. Wszystko poukładane w bloki tematyczne, dzięki czemu łatwiej je odnaleźć i wydrukować. Dla mnie oszczędność czasu, dla dzieci wspaniała zabawa i nauka.

 • Ilona pisze:

  Bardzo dziekuje za te stronkę.Jestem mamą 9 letniej dziewczynki,która była bardzo zachwycona ogladajac ten portal.Wszelkie łamigłowki ,zadania ułatwiajace przyswajanie wiedzy bardzo zacheciły ją do nauki.Kiedy nie mogła przegladac dalszej zawartości materiałów ze wzgledu na ograniczenia abonamentowe,była bardzo zawiedziona.Postanowiłam zrobic jej niespodzianke .Mam nadzieje ze córka bez problemów nauczy sie tabliczki mnozenia i pogłębi swoja wiedze Dziekuje i pozdrawiam.

 • Barbara pisze:

  Karty prace są bardzo ciekawe, rozwijają procesy poznawcze, uatrakcyjniają zajęcia.Dziecko w sposób zabawowy nabywa umiejętości z różnych dziedzin.

 • katarzyna pisze:

  wspanialy portal zawierajacy wiele kart pracy rozwijajacych dziecko we wszystkich sferach funkcjonowania, karty pracy wykonane zgodnie z metodyką, przejrzyste, o wspaniałej szacie graficznej, a jednoczesnie na tyle proste ze mogłam je „wypełniać” wraz z niepełnosprawnymi. Wiele ciekawych artykułów, naprawde warto korzystac z materiałów tutaj zamieszczonych

 • Irena pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z serwisu Superkid, ponieważ posiada bardzo interesujące karty pracy dla dzieci, które uczą się w klasach I-III.
  Pracując w szkole mam możliwość uatrakcyjnić zajęcia. Stronkę polecam zarówno rodzicom jak i nauczycielom. Jest super!

 • Jolanta pisze:

  Jest to świetna serwis. Jestem nauczycielką, też myślę że w każdym dziecku tkwi potencjał. Dzięki wam, zajęcia mogą być o wiele ciekawsze, można dotrzeć do dzieci poprzez różne formy pracy. Jest to ciekawa pomoc dla dzieci i dla nauczycieli. Jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego poleciłam rodzicom waszą stronę.

 • Ewa pisze:

  Fantastyczny serwis zawierający ciekawe karty pracy,bajki, wiersze propozycje zajęć do realizacji z dziećmi. Tematyka zawartych materiałów doskonale odpowiada zapotrzebowaniom dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Stanowi cenne źródło pomysłów i inspiracji dla rodziców i nauczycieli.

 • Beata pisze:

  Po wstępnym zapoznaniu się ze stroną Superkid wiedziałam, że znalazłam wartościową pomoc w wychowywaniu córki.Mnóstwo materiałów w jednym miejscu, bez nachalnych reklam, mam nadzieję, że nauka tabliczki mnożenia i dzielenia będzie łatwiejsza niż do tej pory.

 • Kinga pisze:

  Jestem pod wrażeniem tego serwisu.
  Znalazłam tutaj wiele świetnych rzeczy, zarówno dla 9-cio latka, jak i przedszkolaka. Dla syna najlepsza okazała się nauka ortografii, z która miał troszkę problemów, zadania tekstowe i język angielski – po to sięgnęliśmy w pierwszeństwie. Po dobrze wykonanym zadaniu, chwila z kolorowankami, co sprawiło wiele przyjemności, szczególnie dla córki (przedszkolak). Świetnym pomysłem okazał się kolorowy alfabet, który w naturalny, ciekawy sposób zachęca do nauki literek.
  Ponieważ jesteśmy w serwisie „nowi”, mam nadzieje, że odkryjemy jeszcze sporo fajnych rzeczy, wskazówek i materialów.
  dziękuje

  Kinga Wlazlo

 • Krystyna pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z serwisu Superkid, ponieważ posiada bardzo interesujące karty pracy dla dzieci, które uczą się w klasach I-III.
  Pracując w szkole mam możliwość uatrakcyjnić zajęcia. Stronkę polecam zarówno rodzicom jak i nauczycielom. Jest super!

 • Dorota pisze:

  Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam na stronę Superkid. Uczę w klasie sportowej, gdzie jest 18 chłopców i 3 dziewczynki, specyficzna praca. Mam nadzieję, że przy kartach pracy z Superkid moi chłopcy polubią język polski, bo najchętniej by tylko pływali. Pozdrawiam Dorota

 • Małgosia pisze:

  Super strona! Polecam wszystkim. Bardzo często korzystam w swojej pracy z Waszych pomysłów. Oby tak dalej. Pozdrawiam:) i zyczę powodzenia.

 • Anna pisze:

  Dotąd nie znalazłam tak dobrej strony jak Superkid.Materiały przygotowane bardzo
  starannie, zarówno pod względem metodycznym jak i graficznym.Zawierają materiały
  szeroki wachlarz zagadnień dydaktycznych.Sądzę , że dla rodziców jest to nieoceniona
  pomoc . Dla młodych nauczycieli gotowe, pomysłowe opracowania stanowić mogą inspirację do
  do tworzenia własnych .A dla tych z większym doświadczeniem , do ktorych ja również się
  zaliczam, a(którzy już w swojej karierze zawodowej wiele ,,natworzyli”gdy
  nieosiągalne były gotowe pomoce )są rekompensatą za ciężkie czasy 😉
  Jeśli mogę to jeszcze nieśmiała sugestia – gdyby przed każdym cwiczeniem zamieszczony
  był cel ćwiczenia (szczególnie dla rodziców ,aby mieli świadomość jakie zdolności ,
  funkcje u dziecka rozwija dane ćwiczenie ) . Poza tym , może coś z ćwiczeń
  logopedycznych z zakresu motoryki artykulacyjnej, dykcji ….Możliwości ciekawych
  ćwiczeń , które dzieci lubią jest wiele.
  Na koniec najważniejsze . Wyrazy uznania dla Pomysłodawców i Twórców strony Superkid.
  Anna Grabias

 • Hanna pisze:

  Drogi Superkidzie!
  Z Waszych stron korzystam już prawie przeszło rok. Pracuję w polskim przedszkolu na Zaolziu w Republice Czeskiej. Kierujemy się czeskimi programami edukacyjnymi, więc odczuwamy nieustanny brak materiałów w jezyku polskim. I wlaśnie dzięki Waszemu serwisowi mogę wypełniać luki w mojej pracy edukacyjnej.
  Superkid to serwis, z którego korzystam regularnie.Znajduję tu mnóstwo materiałów edukacyjnych,tematycznych kolorowanek i kart pracy, których korzyścią jest to, iż są one w wersji czarno-białej.Wszystko jest poukładane w bloki tematyczne, więc orientacja jest łatwa..
  Bardzo mi pomogły materiały do języka angielskiego, na podstawie których rozpoczęłam naukę tego jezyka w moim przedszkolu i na dzień dzisiejszy korzystam z tej strony.Jest super!!! Może więcej prostych piosenek i wierszyków( z tłumaczeniem polskim), bo dziecko w ten sposób najszybciej przyswaja sobie ten język.
  Są wspaniałe artykuły dla rodziców, poleciłam rodzicom, by skorzystali z Waszego serwisu.
  Stanowi on cenne źródło pomysłów i inspiracji.
  Może mi brakuje piosenek dla najmłodszych, nie tyle chodzi o tekst, jak o zapis nutowy czy też dźwiękowy.
  Życzę dużo pomysłów w tym roku. Dziekuje Hanna

 • Marzena pisze:

  Przydatna strona – bardzo podoba mi się oprawa graficzna, łatwa w obsłudze i wyszukaniu tego, co nas interesuje.
  Mam nadzieję, że przypadnie do gustu moim dzieciom i będziem zniej często korzystali 🙂
  Życzę powowdzenia w dalszym rozwoju 🙂

 • @Anna
  Dziękujemy Pani Aniu za opinię i wiele cennych uwag. Co do ćwiczeń logopedycznych – właśnie w tym roku szkolnym rozpoczynamy pracę nad działem logopedii. Oprócz artykułów dla rodziców na pewno będą też ćwiczenia i specjalne wierszyki.
  Co do innych ćwiczeń, pracy przed nami ogrom, bo ile jest redaktorów serwisu i jego użytkowników, tyle jest pomysłów i potrzeb 🙂 Będziemy to stopniowo realizować. SuperKid to projekt długookresowy, będzie się nieustannie rozwijał i z każdym rokiem rozrastał o nowe materiały.

  Jeśli chodzi o cel ćwiczeń, często jest on ogólnie opisany, choć może nie we wszystkich działach. Zwrócimy na to uwagę. Najlepiej Pani Aniu pisać do nas ze wszelkimi propozycjami na maila, wówczas można poprzez krótką wymianę maili doprecyzować różne konkretne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie.

  @Hanna
  Pani Haniu, miło Panią znowu słyszeć 🙂 Z angielskiego przybyła nam nowa osoba do pomocy, więc mam nadzieję, że uda nam się ten dział jeszcze bardziej rozwinąć, także pod kątem piosenek i wierszyków. Zwrócę na to uwagę.

 • Kasia pisze:

  Od tygodnia jestem abonamentową użytkowniczką Państwa serwisu…mój synek jest już szkolniakiem i żal mi,że nie dotarłam tu wcześniej..
  Uczymy się razem angielskiego, trenujemy tabliczkę mnożenia, czytamy razem ze zrozumieniem.. Bardzo nam się podoba nowy sposób wspólnie spędzanego czasu.. Gratulujemy. Pozdrawiamy.

 • Kasia pisze:

  Początkowo byłam rozczarowana, jednakże zmieniłam zdanie po przeczytaniu bajek i opowiadań dla dzieci. Nareszcie znalazłam mądre i ciekawe treści edukacyjne. Bajki relaksacyjne zachwyciły mnie i moje dzieci w przedszkolu. Do tego kolorowanki, które dopełniły całości – to coś interesującego i na czasie.Dodałam do tego jeszcze swoje pomysły i wyszło z tego coś innego, zaskakującego a jednocześnie rozbudziło aktywność dzieci. Marzeniem moim jest jak największa liczba historyjek obrazkowych dla najmłodszych. Pozdrawiam i czekam na nowe pomysły, które mnie zainspirują do dalszej pracy. Kasia

 • @Kasia
  Historyjki obrazkowe, Pani Kasiu, na pewno jeszcze będą, bo ten dział powstał stosunkowo niedawno i stopniowo go uzupełniamy. W tej chwili są 24 historyjki, będzie ich znacznie więcej. Zawsze może Pani zgłaszać swoje potrzeby przez Sugester lub mailem. Jeśli się Pani marzą jakieś konkretne historyjki czy inne ćwiczenia, to proszę do nas napisać maila i opisać je. Zrealizowaliśmy już wiele podobnych sugestii użytkowników.

 • janina pisze:

  Często zaglądam na Waszą stronę i postanowiłam wykupić abonament, gdyż uważam, że Wasze pomysły ułatwią mi pracę z dziećmi.Sama też tworzę dla swoich uczniów karty pracy,ale zajmuje to wiele czasu, a korzystając z proponowanych przez Was kart będę mogła uatrakcyjnić zajęcia. Pozdrawiam!

 • marzena pisze:

  Zalogowałam się jakiś czas temu w SuperKid i jestem bardzo zaskoczona ogromem materiałów znajdujących się na tej stronie. Obecnie pracuję z klasą pierwszą – integracyjną. Myślę, że mój warsztat pracy, poprzez Pani ciekawe materiały bardzo się wzbogaci i uatrakcyjni prowadzone przeze mnie zajęcia. Pozdrawiam.Marzena

 • Monika pisze:

  Mieszkam za granica i od kilku miesiecy wykonuje dosyc specyficzna prace,otoz pracuje jako nauczyciel jezyka polskiego w klasie przedszkolnej oraz w grupach z mlodszymi dziecmi (2-5 lat) i prawde mowiac zawsze mialam problemy ze zdobyciem materialu do pracy,ale niedawno jedna kolezanek polecila mi Wasza strone i od razu postanowilam wykupic abonament.Jestescie wspaniali i ogromnie pomocni.
  Polecam te strone innym nauczycielom pracujacym ze mna i sa zachwyceni.
  DZIEKUJEMY!!!

 • Joanna pisze:

  Superkid jest super!!!! To zdanie mowi wszystko o Waszym serwisie. Pomoc z różnych dziedzin Wykorzystuje zarówno z moim wlasnym dzieckiem jak i dzieciom podczas zajec w I-III Dziekuje i pozdrawiam gorąco 🙂

 • Marzena pisze:

  Jestem mamą 8 – latka, który uwielbia rozwiązywać łamigłówki matematyczne i logiczne, krzyzówki i zagadki. Przeszukiwałam cały net żeby tylko znaleźć coś kreatywnego dla niego co by mu się podobało… tysiące prób …a tu jest wszystko!!!! Dziękuję
  Znalazłam tu wszystko czego szukałam. Moje dziecko jest bardzo zadowolone i z zapałem rozwiązuje zadania.
  Dziękuje autorom strony

 • Małgorzata pisze:

  W serwisie superkid.pl abonament wreszcie wykupiłam
  i mocno tym dziecko swoje uszczęśliwiłam.
  W ubiegłym roku sporo z synkiem z darmowych materiałów tu korzystałam
  W pilnej potrzebie nawet gratis weekendowy dostęp do zbiorów otrzymałam.
  Teraz abonament roczny mam wykupiony
  I wiem że z Wojtka uczeń będzie wzorowy.
  Po lekcjach ćwiczenia „superkidsowe” drukujemy
  I tyle rozwiązujemy, że chyba najlepsi w klasie będziemy ?
  Najważniejsze, że bawiąc się uczymy
  I mamy zawsze uśmiechnięte miny.
  Więc stronkę SuperKid bardzo polecamy
  I do wspólnej nauki wszystkich zachęcamy
  Plan lekcji do wydrukowania to też pomysł bombowy
  i dla każdego chyba znajcie sie wzor najbardziej odjazdowy 🙂
  Redakcje SuperKid mocno pozdrawiamy
  i trzymamy kciuki by rownie twórczy zawsze byli z nami 🙂

 • Oj, ja widzę, że Wojtek to ma bardzo twórczą mamę 😉 Pozdrawiamy również, Pani Małgosiu – Panią i synka. No i życzymy tego wzorowego ucznia 🙂

 • Marta pisze:

  Witam,
  Odkąd pamiętam zawsze miałam problemy ze znalezieniem ciekawych materiałów z języka angielskiego do pracy z dziećmi. Strona superkid jest niesamowita, wszystko jest podzielone tematycznie, karty pracy są przejrzyste i ciekawe. Dzieci chętnie je uzupełniają, bawiąc się przy tym językiem. Jestem nauczycielem i polecam tę stronę wszystkim.
  Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnej pracy z superkid.

 • Janina pisze:

  Zdecydowałam się na wykupienie abonamentu (całorocznego) w „ciemno”. Jestem bibliotekarką, a do moich najnowszych obowiązków należy prowadzenie zajęć biblioterapeutycznych i zabaw czytelniczych z dziećmi przedszkolnymi oraz uczniami szkół podstawowych. Moje pomysły na atrakcyjne i urozmaicone zajęcia powoli się kończą. O serwisie SUPERKID (a właściwie o samych jego zaletach) usłyszałam od koleżanki-przedszkolanki. Do wykupienia abonamentu zachęciła mnie przede wszystkim możliwość korzystania z tekstów bajek, kart pracy, kolorowanek i wielu innych materiałów pomocnych w pracy z dziećmi. Po rozmowie z koleżanką korzystającą z serwisu oraz po przeczytaniu zamieszczonych komentarzy jestem pewna, że dokonałam dobrego wyboru 🙂

 • Krystyna pisze:

  Witam, ta strona to strzał w 10. Pamiętając, że małe dzieci potrafią być wymagające i uparte to właśnie Wasz serwis zaspakaja w zupełności ich oczekiwania a zarazem nam ułatwia zdecydowanie pracę.Myślę a wręcz jestem pewna, że nasza współpraca będzie udana i zaowocuje sukcesami moich podopiecznych.

 • Ania pisze:

  Wow Wow Wow nie mogę się nadziwić tą stronką:) Zawsze najlepsze materiały do nauki języków obcych są w języku angielskim. A tutaj mamy do wyboru wiele języków. Nareszcie jako nauczycielka języka niemieckiego mogę urozmaicić moje zajęcia z maluchami. Wszystko za jednym kliknięciem. Tyle pomysłów, kolorowanek, ćwiczeń utrwalających nowe słownictwo. Po prostu rewelacja!!!! Superkid to 3 w jednym: uśmiech dzieci, oszczędność czasu dla nauczycieli a dla rodziców alternatywa domowego przedszkola:) czyli dla każdego coś dobrego! Gorąco polecam!

 • zofia pisze:

  Jestem nauczycielką w Szkole Przysposabiającej Do Pracy. Pracuję z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym. Zajęcia muszą być bardzo urozmaicone i ciekawe, aby zachęcić moich uczniów do działania. Przejrzałam Waszą stronę i widzę, że znajdę tu wiele ciekawych zadań. Mam nadzieję na to, że dzięki Waszej stronie łatwiej i oczywiście ciekawiej będę mogła prowadzić swoje zajęcia. Nadmieniam, że nie ma żadnych podręczników czy też innych pomocy dostępnych w mojej szkole. Wszyscy nauczyciele bazują na swoich pomysłach i oczywiście internecie. Pozdrawiam

 • Julia pisze:

  Dziękuję, że Ktoś stworzył taką ciekawą i bogatą ofertę dla dzieci i ich rodziców, która znajduje się na tej stronie! To niesamowite, że tak dobrze opracowane materiały, które się tutaj znajdują, są jeszcze dodatkowo uzupełniane i to jeszcze tak często, a mianowicie co tydzień! Cena rocznego abonamentu jest przystępna, a informacji do wykorzystania OGROM! Jestem mamą dwulatka a znajduję tutaj cos dla mojego synka mimo jego wieku – można wydrukować różne zwierzątka, co bardzo się jemu podoba. Dobrze, że tak szybko odkryłam tą stronę – mój synek będzie rósł razem z nią 😉

 • Grzegorz pisze:

  Strona jest super. Mam córkę w trzeciej klasie i jej wychowawczyni poleciła tą stronę. Informacji jest wiele. Różne testy, opracowania, zabawy itp. Córka jest zachwycona, a i nam odpadł problem z zakupem dodatkowych pomocy szkolych. Co tu dużo pisać – jeżeli macie dziecko w wieku szkolnym to lepszej strony nie znajdziecie.

 • Katarzyna pisze:

  Witam wszystkich korzystających z tego „serwisu”. Kilka godzin temu zakupiłam abonament i już teraz mogę stwierdzić, że nie były to pieniądze „wyrzucone w błoto”. Świetne karty pracy, ciekawie opracowane artykuły i masa innych, pomocnych materiałów. Gratuluję pomysłu założycielom i życzę dalszych sukcesów 🙂 Pozdrawiam

 • Katarzyna pisze:

  Materiały przygotowane są w ciekawy dla dzieci sposób. Strona jest bardzo rozbudowana i ciągle odkrywam coś nowego. Niemniej jednak muszę przyznać, że póki co najbardziej mnie zainteresowały filmy, arykuły i opowiadania dotyczące inteligencji emocjonalnej. Opowiadania zawarte w tym dziale są dla mnie i moich dzieci świetnym pretekstem do rozmów o emocjach.

 • Joanna pisze:

  Dziękuje za stworzenie tego serwisu, wszystkim osobom, które się przyczyniły do jego powstania. Jestem mamą 9 letniego chłopca. Mój syn ma ADHD oraz ryzyko dyslekcji, ma problemy z nauką języka polskiego i angielskiego. Na waszej stronie znalazłam ciekawe i potrzebne informacje, nie tylko o dyslekcji ale również wiem, jak ćwiczyć z synem i korygować jego błędy, zarówno z języka polskiego jak i z języka angielskiego. Mój syn ma także wadę wymowy i tu też slę podziękowania, gdyż z waszych artykułów dowiedziałam się co mam robić. Wasze artykuły, ćwiczenia dla dzieci z różnych dziedzin nauk, są dla mnie ogromną pomocą w postępowaniu z synem. Jestem także mamą 10 letniej córki i ona sama korzysta z waszego serwisu i jest zachwycona. Polecam , go wszystkim rodzicom ale i nauczycielom,ponieważ wasz serwis jest stworzony z myślą o rozwoju naszych dzieci a one są najważniejsze. Dziękuje.

 • Aneta pisze:

  Od ponad roku dostaję od SuperKid materiały a raczej krótkie wyrywki z kart pracy na e-maila…od dłuzszego czasu chodziła za mną myśl o wykupieniu abonamentu :)i wreszcie szybka deyzja ważna dla mojego maluszka…
  Cudowne materiały; moja niespełna 4-letnia córeczka uwielbia karty gdzie wyszukuje się różnice…poza tym niedawno rozpoczeła nauke jezyka angielskiego 🙂
  Gratuluję pomysłów i powodzonka dla redakcji…

 • Grażyna pisze:

  Bardzo udany serwis! Wreszcie w jednym miejscu znalazłam coś dla malucha i coś dla szkolniaka :). Bardzo się cieszę, że na stronie są zajęcia językowe – szczególnie cieszy mnie język rosyjski, którego uczy się moja córka.
  Poza materiałami dla dzieci jest wiele ciekawych rzeczy dla rodziców.

  Zachęcam innych do odwiedzenia serwisu!!

 • Ania pisze:

  Bardzo podoba mi się serwis Superkid, ponieważ posiada bardzo interesujące karty pracy dla dzieci.Korzystam przed wszystkim z materiałów językowych,które bardzo mi odpowiadają pod względem merytorycznym oraz technicznym.Polecam!

 • Aneta pisze:

  Mam nadzieję, że serwis sprosta moim oczekiwaniom. Jestem nauczycielem w szkole specjalnej PdP i z uwagi na to, że nie ma odpowiednich podreczników do tego typu szkół w przygotowywaniu się do zajęć bazuję głównie na internecie i nie ukrywam, że zajmuje mi to trochę czasu. Liczę na to, że supekid ułatwi mi pracę. Pierwsze wrażenie serwisu jest bardzo pozytywne i zachęcające dlatego postanowiłam wykupić abonament. Pozdrawiam.

 • Sylwia pisze:

  Stronę SUPERKID odkryłam zupełnie przypadkowo szukając pomysłu na konkurs o Fryderyku Chopinie.

  Lubię zaskakiwać moich uczniów niebanalnymi wyzwaniami intelektualnymi, a sprostać oczekiwaniom dzieci z klas I-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum to nie lada wyzwanie. Propozycje zawarte na waszej stronie to nie tylko skarbnica wiedzy, ale przede wszystkim źródło inspiracji dla każdego kto chce wzbogacić świat dziecka. Myślę, że każdy rodzic, nauczyciel, wychowawca po prostu każdy kto kreatywnie chce spędzać czas z dziećmi powinien na dłużej zaprzyjaźnić się ze stroną SUPERKID. Gratuluję pomysłów i życzę zawarcia wielu przyjaźni !

 • Tereska pisze:

  Bardzo,ale to bardzo ciekawa strona.Pomysł wspaniały.Abonament wykupiłam od kilku dni,aż syn (8-letni)jest zachwycony, pyta mnie:”mamusiu czy mogę wejść na superkid”i cały zadowolony rozwiązuje krzyżówki, karty pracy.Widzę,że taka nauka sprawia mu przyjemność.POZDRAWIAM!!!

 • Grażyna pisze:

  Swietna strona! – dla dzieci i dla rodziców. Uczy, bawi i pozwala w sensowny sposób zagospodarować czas dzieciom. Bardzo podobają mi się zakładki językowe – gdzie są tłumaczenia!

  Polecam innym rodzicom

 • Asia pisze:

  Gdybym miała ująć moje pierwsze wrażenie z użytkowania tej strony jednym słowem – REWELACJA! Na stronę trafiłam przypadkowo – szukając inspiracji do wzbogacenia zajęć z języka niemieckiego dla małych dzieci. To, co ofertuje Państwa serwis – jest dla mnie kopalnią pomysłów. Niezwykle przydatne, ciekawe są opowiadania dla dzieci, jak również słowniczek emocji i postaw. Przystępny język, kolorowe ilustracje, a także historyjki są kolejnym atutem Państwa portalu. Polecam zakładkę dla rodziców – cenne źródło wiedzy, wskazówek… Pozdrawiam!

 • Agnieszka pisze:

  Witam!Abonament mam wykupiony dopiero od dwóch dni, ale zarówno ja, jak i moja trzyletnia córeczka jesteśmy zachwycone Superkid:).Nasz plan dnia został trochę „zaburzony”(w pozytywnym słowa znaczeniu:)),ponieważ jak tylko mamy chwilkę to córeczka chce żeby wydrukować jej a to kolorowankę, a to jakieś zadania-coś ciekawego do rozwiązywania.A jest naprawdę w czym wybierać.Bardzo się cieszę,że trafiłam na stronkę Superkid, bo nareszcie nie muszę martwić się jak urozmaicić córeczce czas spędzony w domu.Dziękuję i pozdrawiam:)

 • Bożena pisze:

  Witam serdecznie!
  Zaglądałam na Waszą stronę już w zeszłym roku, ale na wykup abonamentu zdecydowałam się dopiero we wrześniu. Żałuję, że tak późno! Pracuję z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Niestety ale Ministerstwo nigdy nie zadbało o pomoce dla nas. Traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy na poszukiwanie odpowiednich materiałów do pracy, często wykorzystywałam pojedyncze strony. Tutaj mam wszystko! Drukuję tylko to co jest przydatne dla moich uczniów. Twórcy SuperKid na pewno nie zdają sobie sprawy jak wielką pomocą są Ich materiały dla takich jak ja. Dziękuję pomysłodawcom!!!!!!!!!!!!!!!

 • Monika pisze:

  Wspaniale, tego szukałam! Jeżyk polski jako obcy dla dzieci.
  Czekam z niecierpliwością na kolejne tematy (może sprzęty domowe lub miasta polskie, np. Kraków). Pomocy naukowych do języka angielskiego jest mnóstwo, w drugą stronę to niemal tabula rasa.
  Dziękuję, pomoc ta jest niedoceniona naprawdę!
  Monika

 • Krystyna pisze:

  Świetna strona.
  Za każdym razem , kiedy tu zaglądam ,
  to przeczytam nawet coś dla siebie.
  Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *