Informacje bieżące dla abonentów

listopad 2, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

Mam dla Ciebie dwie ważne informacje, a także chciałabym Ci przedstawić pokrótce plany na najbliższe miesiące dotyczące serwisowych nowości.

1.
Wprowadziliśmy w serwisie REGULAMIN korzystania z naszych zasobów, o czym Cię teraz oficjalnie informuję. Zapoznaj się z nim proszę i jeśli nie zgadzasz się z jakimkolwiek zawartym tam zapisem, prosimy Cię o usunięcie z SuperKid swojego konta użytkownika. Korzystanie z naszego serwisu oznacza akceptację Regulaminu:

Regulamin korzystania z serwisu SuperKid.pl

Regulamin określa także zasady zwrotu pieniędzy za abonament, jeśli abonent nie zaakceptuje naszego regulaminu i zrezygnuje tym samym z użytkowania naszego serwisu.

2.
Druga informacja jest ważna dla tych, którym niedługo wygasa abonament i planują jego przedłużenie.
Z dniem 14 listopada kończy się  trwający prawie dwa lata cenowy okres promocyjny działania SuperKid
i ceny abonamentu ulegną zmianie, przyjmując następujące stawki:

abonament 1-miesięczny – 25 zł (bez zmian)
abonament 6-miesięczny – 84 zł (obecnie: 54 zł)
abonament 12-miesięczny – 127 zł (obecnie: 72 zł)

W przypadku abonamentu rocznego, miesięczne korzystanie z serwisu będzie kosztowało niecałe 10,60 zł. Jeśli jesteś już z nami przez dłuższy czas, to na pewno zgodzisz się, że jest to cena bardzo niska w stosunku do tego, co w ramach niej oferujemy – dostęp do tysięcy materiałów edukacyjnych dla dzieci i sześciu języków obcych. Tak jak do tej pory, będziemy nasze zasoby stale powiększać, bo potrzeby rodziców, nauczycieli i przede wszystkim dzieci są olbrzymie. Podwyżka jest niezbędna, żeby zapewnić sprawne funkcjonowanie serwisu, utrzymać wysoką jakość merytoryczną naszych zasobów i ciągle zwiększać ilość materiałów. Dobra wiadomość: wprowadzimy możliwość opłacania abonamentu  w ratach – szczegóły podamy już wkrótce.

Uwaga: nadal będą obowiązywać bardzo korzystne rabaty dla osób przedłużających abonament (20% zniżki dla osób, które miały półroczny abonament i 40% zniżki dla tych, którzy korzystali z abonamentu rocznego). Tutaj się nic nie zmienia. Jest to z naszej strony forma podziękowania za to, że chcesz z nami współtworzyć ten serwis.

Obecne ceny są ważne tylko do 14 listopada br. i jeśli chciałbyś przedłużyć abonament w tej niższej cenie, to masz tę możliwość tylko do niedzieli 14.11. Abonament możesz zamówić tutaj (po zalogowaniu się):

Zamów abonament

3.

Chciałabym Ci też opowiedzieć co nieco o naszych planach, żebyś wiedział, czego się spodziewać. Oczywiście nie napiszę wszystkiego – po pierwsze dlatego, że długość tego wpisu byłaby nie do strawienia, a po drugie – zawsze trzeba zostawić miejsce na niespodzianki 🙂

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W tym roku szkolnym chcemy uraczyć naszych milusińskich szczyptą geografii Polski i świata. Jeśli chodzi o Polskę, będziemy kontynuować cykl kolorowanek poświęconych różnym aspektom naszego kraju, polskim miastom i zabytkom, będą także stroje i zwyczaje ludowe. Tworzymy też cykl kolorowanek zapoznających dzieci z państwami Europy i elementami ich kultury.

Kolejny temat, któremu poświęcimy dużo miejsca to emocje. Są już w przygotowaniu kolorowanki dla maluszków i dla starszych pokazujące różne rodzaje i przyczyny stanów emocjonalnych. Systematycznie będziemy także dodawać karty pracy, szlaczki, ćwiczenia kratka po kratce, historyjki obrazkowe i inne zadania. I nowość na którą czeka wiele osób – pomysłowe wycinanki, makietki edukacyjne i propozycje prac z plasteliny. Skorzystaliśmy tu z Waszych sugestii i jestem pewna, że żaden maluch nie będzie się z nami nudził 🙂

DLA UCZNIÓW

Urozmaicimy karty pracy o tematykę, o którą prosicie: przyroda, sztuka, muzyka, savoir vivre i inne ciekawe zagadnienia. Na wzór ćwiczeń do bajek, które bardzo podobały się Wam i dzieciom, będziemy przygotowywać ćwiczenia do znanych legend polskich. Oczywiście systematycznie będziemy poszerzać dział Wielcy Polacy. Pojawią się w tym roku szkolnym Mickiewicz, Kościuszko, Jan Paweł II, Piłsudski, Krasicki i inni. W zakresie ćwiczeń z j. polskiego i matematyki będziemy reagować głównie na Wasze prośby i sugestie. Dlatego już wkrótce ćwiczenia na interpunkcję i dalszy ciąg ćwiczeń na liczby rzymskie. Ten rok szkolny będzie stał również pod znakiem kolorowanek ortograficznych i matematycznych, których zamierzamy przygotować spory zestaw.

DLA WSZYSTKICH DZIECI

Zwiększymy znacząco ilość zabaw i ćwiczeń online. Specjalnością naszego serwisu są co prawda ćwiczenia do wydruku, ale wiemy, że ćwiczenia online też cieszą się dużą popularnością, dlatego będziemy tę ofertę rozwijać. Przygotujemy wkrótce specjalną STREFĘ ONLINE dla dzieci, gdzie dziecko w sposób łatwy i szybki będzie mogło znaleźć swoje ulubione ćwiczenia. Kolejną nowością będą wierszyki fonologiczne, które będą uzupełnieniem naszego działu „Logopedia” dla rodziców. Dzięki wierszykom dzieci będą mogły ćwiczyć poprawną wymowę.

JĘZYKI OBCE

Wprowadzony „J. polski dla dzieci jako język obcy” wzbudził duże zainteresowanie i bardzo pozytywny odzew z Waszej strony, co – mówiąc prawdę – mile nas zaskoczyło 🙂 Będziemy w związku z tym ten dział intensywnie rozwijać – razem z sześcioma językami obcymi, które istniały do tej pory.

Sporo nowości czeka nas w dziale j. angielskiego – słowniczek wzbogaci się o przykłady zastosowania słówek w zdaniach, o dialogowe scenki sytuacyjne przedstawione na arkuszach do wydruku, a także gramatykę wyjaśnianą w formie prezentacji online. No i po cichutku przygotowujemy się do wprowadzenia kolejnego, siódmego języka obcego. Będzie to na pewno któryś z języków skandynawskich – najprawdopodobniej szwedzki.

To tak pokrótce nasze plany. Jestem pewna, że nie raz będziemy Was mile zaskakiwać, bo nie da się opisać wszystkiego, co jest w tej chwili w naszym grafiku zadań lub już na etapie realizacji.

4.
No i  na koniec podziękowanie dla wszystkich tych, którzy brali udział w naszym konkursie „Moja przygoda z językiem obcym”. Po prostu ZASYPALIŚCIE nas pracami 🙂 Kurier, wchodząc z kolejnymi tubami i wielkimi kopertami do naszego biura, wzdychał każdego następnego dnia coraz ciężej ;). Prace są naprawdę urocze i będziemy mieli spory kłopot z wyborem osób do nagród i wyróżnień. Mamy nadzieję, że w okolicach 10-12 listopada uda nam się ogłosić wyniki konkursu.

I to tyle na razie :). Pamiętaj, by nie przegapić przedłużenia abonamentu, jeśli chcesz go jeszcze nabyć po niższej cenie.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

P.S.
W związku z zapytaniem użytkownika, które otrzymałam mailem, chciałabym rozwiać jedną wątpliwość odnośnie przedłużania abonamentu.  Cytuję pytanie:

Mój abon jest ważny jeszcze przez 226 dni. Czy jeśli przedłużę abonament przed 14.11 żeby uniknąć podwyżki (rozumiem, że zapłacę 72zł-40%=43,20zł), te 226 dni zamienią się na nowe 365 czy 226+365=591dni ważności? W skrócie: czy poprzedni abonament ulegnie przedłużeniu o kolejny rok czy zamianie na nowy roczny abonament. Nie chce, żeby dotychczasowy abonament został w ten sposób skrócony :-/.

Odpowiadam: oczywiście nic NIE przepada, ani nie zostanie skrócone 🙂 Nowy okres abonamentowy zaczyna się zawsze dopiero wtedy, gdy zakończy się pełny wcześniej opłacony okres. Czyli w wyżej wymienionym przypadku abonament będzie ważny przez 226+365=591 dni.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *