Jak mieć abonament za darmo?

sierpień 29, 2011 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

W poprzednim wpisie przedstawiłam najważniejsze zmiany w serwisie, jakie zaszły w wyniku otwarcia nowej odsłony SuperKid. Odnosiły się one do wyglądu i struktury serwisu.

Czas powiedzieć co nieco o zmianach dotyczących płatności za abonament. Tu mamy również sporo nowości i – uspokoję Cię – wszystkie na korzyść naszych użytkowników, obecnych i przyszłych.

Przeczytaj, co się zmieniło.

1. Dobra wiadomość dla nowych użytkowników:
jeśli zakupisz abonament w tym samym dniu, w którym dokonasz rejestracji w naszym serwisie – otrzymujesz zniżkę 20%.

2. Dobra wiadomość dla dotychczasowych użytkowników:
rabaty  w wysokości 20% i 40%, które obowiązywały dotychczas, nie będą teraz zależne od rodzaju wykupionego abonamentu, tylko od tego, jak długo jesteś naszym abonentem. Jak to działa?

Było tak:
Posiadacze abonamentu 180 dni mieli zniżkę 20%
Posiadacze abonamentu 365 dni mieli zniżkę 40%

Teraz jest tak:
Po zakupieniu abonamentu 180 dni możesz mieć zniżkę nawet 40% na kolejny abonament, jeśli korzystasz nieprzerwanie z naszego abonamentu co najmniej rok (np. jest to Twój drugi abonament półroczny). Dzięki temu nieważne jest, jaki rodzaj abonamentu kupujesz (półroczny, roczny, miesięczny czy ratalny). Liczy się to, jak długo jesteś z nami. Chcemy w ten sposób wynagrodzić naszych stałych użytkowników.

3. Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników

Tu znajdziesz odpowiedź na tytułowe pytanie z tego wpisu 🙂 To nie jest żaden żart – można mieć abonament za darmo i to już na zawsze. Jak to zrobić? Bardzo prosto.

Często piszecie mi o tym, że cenicie wysoko nasz serwis i polecacie go innym. Od dawna myśleliśmy nad tym, jak można to Wam wynagrodzić. Teraz, przy przebudowie serwisu, nadarzyła się świetna okazja, by taki sposób znaleźć i wprowadzić. Myślę, że szczególnie nauczyciele będą zadowoleni, bo będzie to dla nich sposobność, by korzystać z serwisu tanim kosztem lub za darmo. Ale i rodzicom pomysł się na pewno spodoba.

Jak można otrzymać abonament za darmo?

Wystarczy, że polecisz nasz serwis jakiejś osobie, a ona wpisze Twój email przy zakupie abonamentu jako email osoby polecającej (jest na to specjalne miejsce).

Kto na tym skorzysta? Wszyscy. Wytłumaczę to na przykładzie.

1. Pani Ala poleciła panu Wojtkowi nasz serwis.

2. P. Wojtek zakupił roczny abonament w serwisie, podając jako email osoby polecającej adres mailowy p. Ali, który u nas figuruje.

3. Nasz system automatycznie dodaje p. Ali  30 dni abonamentu gratis, a p. Wojtek otrzymuje o 25% abonamentu więcej, niż zakupił. W przypadku abo rocznego, będzie to 25% x 365 dni = 91 dni.

Korzyść dla p. Ali:  jej abonament został bezpłatnie przedłużony o 30 dni.

Korzyść dla p. Wojtka: zakupił abonament roczny, a uzyskał dodatkowo 3 miesiące gratis (czyli łącznie 15 miesięcy) – tylko za to, że podał email osoby polecającej.

No i oczywiście korzyść odnosi serwis i dzieci z niego korzystające, bo im więcej abonentów, tym więcej środków na tworzenie nowych ćwiczeń, łamigłówek i innych ciekawych pomocy edukacyjnych.

Jeśli p. Ala poleci nasz serwis w ciągu roku 12-stu osobom, to uzyska 12 miesięcy gratis, bo za każdą poleconą osobę otrzymuje dodatkowo 1 miesiąc bezpłatnego abonamentu. Jedynym warunkiem jest to, by osoba, której poleciła nasz serwis, opłaciła dowolny rodzaj abonamentu i podała jej adres mailowy jako mail osoby polecającej.

Osobę polecającą można wpisać tylko raz i tylko przy zakupie swojego pierwszego abonamentu.

Właśnie TERAZ, na początku roku szkolnego, jest dobry czas, by odnieść korzyści z systemu rekomendacji, bo we wrześniu najwięcej osób decyduje się na dołączenie do naszego grona. Dlaczego tak jest – łatwo się domyślić 🙂

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, ale wolisz nie udostępniać prywatnego adresu mailowego osobom, którym polecasz nasz serwis, to po prostu stwórz sobie nowy adres mailowy tylko do tego celu i napisz do nas z prośbą o zmianę adresu. Musisz tylko pamiętać, że wszelkie informacje od nas – o zmianach, nowościach itd. – będą przychodzić na adres, który nam podasz.

Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne – pisz śmiało. Możesz zadawać pytania tu na blogu (w komentarzach), albo napisać do nas przez formularz kontaktowy lub na maila.

Wprowadzamy tę formę eksperymentalnie na kilka miesięcy. Jeśli spodoba się Wam i będziecie z niej korzystać, zostawimy ją na stałe.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *