Jak wygrać darmowy abonament?

kwiecień 25, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

Mamy dla Ciebie małą niespodziankę 🙂 Zorganizowaliśmy plebiscyt, w którym masz możliwość nie tylko wypowiedzieć się i wyrazić swoje zdanie, ale także możesz wygrać darmowy abonament (lub jego bezpłatne przedłużenie, jeśli jesteś już naszym abonentem). Co więcej – jest okazja, by powiedzieć nam prosto z mostu, na co już od dawna czekasz i nie możesz się doczekać 😉

Chodzi konkretnie o dział: ANGIELSKI dla dzieci. Jest tam już mnóstwo materiałów, ale wcale nie zamierzamy na tym poprzestać. Chcielibyśmy jednak w najbliższym czasie publikować to, co jest najbardziej potrzebne naszym użytkownikom. Dlatego zwracamy się do Ciebie z pytaniem: na jaki temat w słowniczku obrazkowym czekasz? A może na jakieś konkretne ćwiczenie? Co chciałbyś zobaczyć w nowościach z angielskiego? Co jest potrzebne Twojemu dziecku? Jeśli chodzi Ci po głowie coś takiego, wejdź na naszą stronę na facebooku i wypowiedz się:

Co Ci jest potrzebne w dziale z j. angielskim?

Jeśli nie masz na ten temat zdania, możesz zagłosować na wypowiedzi innych uczestników plebiscytu. Zarówno na wypowiadających się, jak i na głosujących, czeka łącznie 20 bezpłatnych abonamentów. Szczegóły znajdziesz na facebooku.

Niektórzy z naszych użytkowników nie bardzo radzą sobie z facebookiem lub czują przed nim opór. Doskonale to rozumiem, bo sama jeszcze do niedawna czułam to samo. Jak ktoś ma w domu 17-latka, to ten podpowie, co trzeba zrobić i jak, ale jak nie ma takiej podpory, to nie zawsze jest łatwo 🙂 Dlatego przygotowałam małą ściągę, która, mam nadzieję, ułatwi trochę zadanie wszystkim zagubionym.

1.

Żeby dołączyć do grona naszych znajomych na facebooku i mieć możliwość wzięcia udziału w plebiscycie, należy na naszej facebookowej tablicy, na głównej stronie serwisu, kliknąć w przycisk „Lubię to”. Tym samym deklarujesz chęć dołączenia do naszych znajomych. Spójrz, gdzie pokazuje czerwona strzałka:
null

2.

Gdy klikniesz w „Lubię to”, pojawi się okienko. Trzeba będzie się zalogować lub – jeśli nie korzystałeś jeszcze z facebooka – zarejestrować się. Czerwona strzałka pokazuje link do rejestracji.
null

3.

Po podaniu adresu mailowego i hasła, założysz wstępnie konto. Trzeba będzie je aktywować, klikając w link, który otrzymasz mailem. Następnie facebook będzie ci proponować konfigurację swojego konta i szukanie znajomych, ale te kroki możesz na razie pominąć. Nie są one potrzebne do tego, by móc wziąć udział w naszym plebiscycie i równie dobrze możesz to zrobić później, w wolnej chwili.

Jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem Facebooka, więc możesz dołączyć do nas, klikając na naszej facebookowej tablicy „Lubię to” (patrz punkt 1). Ewentualnie możesz wpisać na facebooku w wyszukiwarce SuperKid.pl i po znalezieniu naszej strony, kliknąć w przycisk „Lubię to”:
null

4.

Teraz możesz wziąć udział w naszym plebiscycie. Możesz to zrobić albo wpisując swoje propozycje w okienku na samej górze (patrz: czerwona strzałka ze słowem „Proponuj”), albo zagłosować na czyjąś wypowiedź – wówczas wystarczy pod daną wypowiedzią kliknąć w link „Lubię to” (patrz: czerwona strzałka ze słowem „Głosuj”). Strzałka „Głosuj” pokazana jest teraz akurat przy naszej wypowiedzi, bo jeszcze nie ma propozycji użytkowników. Jak już ktoś coś zaproponuje, możesz wesprzeć jego głos, klikając „Lubię to” pod jego wypowiedzią.
null

Na facebooku jeszcze nie raz będziemy organizować różne plebiscyty i konkursy z nagrodami, więc warto do nas dołączyć. Jeśli coś dla Ciebie jest niejasne – zapytaj w komentarzach. Postaram się na wszystkie pytania odpowiedzieć.

Niektóre osoby próbowały do nas dołączyć, ale wysłały tylko ze swojego nowo utworzonego konta informację do mnie, że założyły konto na facebooku. Z czymś takim nic nie mogę zrobić, ani też nie mogę Was fizycznie sama „przygarnąć” do naszych znajomych 😉 Jeśli nie wciśniesz przycisku „Lubię to” na naszej stronie, to nie będziesz mógł do nas dołączyć. Tak jest skonstruowany facebook i nic na to nie poradzę :(.

Jeśli czegoś nie do końca rozumiesz – śmiało pytaj. Kto pyta, nie błądzi 🙂

Plebiscyt potrwa do najbliższej niedzieli.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *