Mniej rat, więcej abonamentu

maj 30, 2011 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej czerwcowej promocji – możesz zadać je tutaj, w komentarzach.

Ponieważ okres wpłaty pierwszej raty jest krótki (tylko do 5 czerwca – jeśli chciałbyś otrzymać rok gratis), mailing do abonentów wychodzi wcześniej (30 maja w nocy). Wszystkie raty wpłacone od tego momentu  będą już objęte promocją. Nie-abonenci otrzymają informację o promocji w dniach 31.05-1.06 (ze względu na dużą ilość użytkowników maile będą wychodziły przez dwa dni).

Pamiętaj – zyskasz  najwięcej, gdy opłacisz pierwszą ratę do 5 czerwca. Płacąc później – w okresie 6-30 czerwca – i tak skorzystasz, ale zawsze to lepiej mieć cały rok gratis niż pół roku gratis 🙂

Aktualizacja wpisu – 31.05.2011

Wpłynęły już mailem pierwsze pytania – odpowiem na nie tutaj:


Pani Ania pyta:

Mam pytanie odnośnie promocyjnego przedłużenia abonamentu: mój obecny abonament kończy się na początku sierpnia. Jeśli teraz, do 5 czerwca wpłacę pierwszą ratę, to od kiedy będzie liczył się ten „nowy” abonament – od czerwca czy od sierpnia?

Odpowiedź:

Każdy kolejny abonament – bez względu na to, kiedy zostanie opłacony –  jest aktywowany dopiero po zakończeniu poprzedniego okresu abonamentowego.  Pani obecny abonament kończy się 23 sierpnia. Jeśli Pani skorzysta z promocji, to kolejny abonament będzie uruchomiony od 24 sierpnia.


Pani Jola pisze:

Skorzystam z promocji 1.5 roku.  Prosze o podanie kwot oraz terminow wplat.

Odpowiedź:

Pierwszą ratę należy wpłacić do 5 czerwca. Na stronie zamówienia abonamentu wybiera Pani opcję abonament za 28 zł:

http://www.superkid.pl/abonament

Kolejne dwie raty należy wpłacić w lipcu i sierpniu – w ten sam sposób, czyli wchodząc na stronę zamówienia i wybierając abonament za 28 zł.

Najlepiej dokonać tych wpłat nie później niż w ciągu 30 dni od terminu wpłaty poprzedniej raty. Wynika to stąd, że opłata 28 zł uruchamia abonament na 30 dni.

Jeśli Pani – przykładowo – opłaci pierwszą ratę 4 czerwca, a kolejną dopiero 15 lipca, to w okresie 5-15 lipca będzie Pani miała przerwę w abonamencie (brak dostępu do materiałów). Aby takiej przerwy nie było, należy opłacić drugą ratę do 4 lipca.

Po wpłacie ostatniej, trzeciej raty, Pani abonament zostanie przedłużony do okresu 1,5 roku – licząc od dnia wpłaty pierwszej raty.


Pani Ela pyta:

Przed momentem opłaciłam 1 ratę abonamentu na przyszły rok,chcialam zapytać czy o następnych ratach będą państwo mi przypominać,czy mam sama pamiętać i opłacać to wchodząc na Państwa stronę internetową.

Odpowiedź:

Tak, będziemy przypominać.

Wpłata 28 zł aktywuje jednorazowo abonament na 30 dni. Przed zakończeniem tego okresu (tak samo jak przy innych abonamentach) wychodzi zawsze do użytkownika przypomnienie mailem, że kończy się abonament.

Podobnie będzie po wpłacie drugiej raty (zanim minie 30 dni, zostanie wysłane przypomnienie).

Po wpłacie trzeciej raty nastąpi aktywacja abonamentu półtorarocznego.

Pan Piotr pyta:

Czy liczy się data wykonania przelewu czy data wpłynięcia pieniędzy na konto?

Odpowiedź

Liczy się data złożenia zamówienia i pobrania danych do przelewu.
Wszystkie zamówienia złożone do 5 czerwca, którym zostanie nadany indywidualny numer transakcji i które zostaną opłacone od razu lub w kolejnym tygodniu, będą objęte promocją.

Jeśli coś jeszcze jest dla Ciebie niejasne – zadaj pytanie w komentarzach poniżej 🙂

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (4)

 • Dorota pisze:

  Proszę o informację czy promocja obejmuje także 5 czerwca. Czy wpłacając pierwszą ratę dzisiaj tj. 5 czerwca także otrzymam rok abonamentu gratis.

  ODPOWIEDŹ:
  Tak, promocja „Rok gratis” trwa do dziś. Wszystkie abonamenty zamówione w dniu dzisiejszym do godz. 24.00 będą objęte promocją.
  Płatność może dotrzeć do nas nawet do końca przyszłego tygodnia.
  Liczy się data złożenia zamówienia i pobrania danych do przelewu.
  Redakcja SuperKid.pl

 • Aneta pisze:

  Witam!
  Czy mogę opłacić trzy raty jednorazowo, czy też żeby uzyskać promocyjny abonament należy wplacać je co miesiąc?

  ODPOWIEDŹ:
  Ta promocja dotyczy wyjątkowo tylko wpłat wniesionych w trzech ratach.

 • Marek pisze:

  Witam.
  Jeżeli pierwszą ratę opłaciłem 03.06 to czy jak drugą ratę zapłacę np. 12.07 a trzecią np. 15.08 to czy z tą kilkudniową przerwą załapię się na abonament półtoraroczny czy raty muszą być płacone przed końcem poprzedniego okresu? Czy konsekwencją jest tylko brak dostępu do serwisu przez tych kilka dni?

  ODPOWIEDŹ:
  Warunkiem uzyskania abonamentu półtorarocznego jest tylko to, by wszystkie trzy raty były wpłacone do końca sierpnia. Może Pan zapłacić w podanych przez Pana terminach, jedyną konsekwencją opłacenia drugiej raty po okresie 30 dni jest chwilowy brak dostępu do serwisu. Bieg abonamentu półtorarocznego liczy się jednak od dnia wpłaty pierwszej raty.

 • Marek pisze:

  Chciałbym opłacić kolejną ratę. Czy mam wybrać „12-miesieczny, rata 28 zł* (5 rat płatnych co miesiąc) – oszczędzasz 184 zł” ? Pytam bo tam jest napisane 5 rat a nie trzy.

  ODPOWIEDŹ:
  Każdą ratę należy opłacić poprzez zamówienie abonamentu za 28 zł – czyli ta opcja, o której Pan pisze. W formularzu zamówienia są podane standardowe warunki, bo promocja się już skończyła, ale wszyscy użytkownicy, którzy pierwszą ratę wpłacili w okresie promocyjnym, będę objęci promocją (czyli do wpłaty zostają dwie raty). W terminie ok. 1-3 dni po spłacie ostatniej raty otrzyma Pan mailową informację o uruchomieniu abonamentu, który Panu przysługuje (rok lub półtora – w zależności od tego, kiedy dokładnie była dokonana pierwsza płatność).Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *