Świąteczna paczuszka

grudzień 19, 2010 | Opublikowany przez Jolanta Gajda w Rodzice i dziecko

Mój ostatni wpis spotkał się z bardzo dużym odzewem z Waszej strony (429 komentarzy!), co – powiem szczerze – mocno przerosło nasze oczekiwania 🙂 Pięknie dziękujemy za życzenia (te do „Świętego Mikołaja” i te świąteczne dla nas), a także za wszystkie miłe komentarze pod adresem serwisu, które często padały.

Przy takiej ilości osób nie jesteśmy w stanie wysłać upominku do każdego indywidualnie, ale przygotowaliśmy sporych rozmiarów paczkę dla Was wszystkich. Postaraliśmy się tam zamieścić różnorodne ćwiczenia – to wszystko, co najczęściej powtarzało się w Waszych prośbach.

Ale nie jest to jedyna dobra wiadomość na dziś. Mam jeszcze dwie w zanadrzu 🙂

Obiecaliśmy rozlosować wśród wypowiadających się osób 3 bezpłatne półroczne abonamenty. Jednak, ponieważ było tak dużo komentarzy, zdecydowaliśmy się rozszerzyć tę pulę do pięciu osób – tak, by z każdej setki komentarzy ktoś został wybrany.

Półroczne abonamenty w naszym serwisie wylosowały osoby, które zostawiły komentarze o numerach:
38, 127, 283, 347 oraz 417.
Serdecznie gratulujemy! Prosimy zwycięzców o zgłoszenie się do nas. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

– napisanie do nas na adres „kontakt<małpa>superkid.pl” z adresu mailowego, który był podany przy wpisywaniu komentarza
– podanie swojego loginu w serwisie (jeśli któraś z tych osób nie jest jeszcze zarejestrowana, prosimy najpierw o utworzenie swojego konta).

No i mam jeszcze jedną dobrą wiadomość. Pozwolę sobie skorzystać z przywileju, jaki jest mi dany z tytułu tego, że jestem założycielem i właścicielem tego serwisu i wybiorę dodatkowo ok. 15 osób, którym przyznamy bezpłatne miesięczne abonamenty. Listę wybranych osób ogłoszę najdalej do środy, 22 grudnia, tu – pod tym wpisem.

A wracając do  naszej paczuszki, zamieściliśmy ją TUTAJ.
Informację o niej wysłałam do wszystkich użytkowników mailem, ale na liście jest kilkadziesiąt tysięcy odbiorców, więc do niektórych wiadomość dotrze dopiero we wtorek lub nawet w środę. Wchodząc przez podany przeze mnie link, możesz rozpakować paczuszkę już dziś 😉

Mam nadzieję, że Ci się spodoba i znajdziesz coś dla swoich pociech. Możesz też zakupić abonament (od listopada jest możliwość płatności w ratach) lub po prostu pozostać z nami w kontakcie jako zarejestrowany użytkownik i otrzymywać od nas od czasu do czasu jakieś gratisy.

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam jak zwykle przede wszystkim dużo miłości, ciepła i spokoju, a także zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Niech czas wspólnie spędzony przy świątecznym stole pozwoli Wam spojrzeć na wszystkie sprawy z właściwej perspektywy i przypomnieć sobie o tym, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!

dopisek 21.12

Bezpłatne miesięczne abonamenty przyznaję osobom, które zostawiły komentarze o numerach:

16, 34, 40, 74, 119, 128, 180, 211, 212, 226, 255, 276, 278, 375, 396 i 431.

Nagrody można odebrać najdalej do końca grudnia tego roku. Aby to zrobić, należy do nas napisać maila (z adresu mailowego podanego przy wpisywaniu komentarza). Proszę w mailu podać numer komentarza oraz login konta użytkownika w naszym serwisie.

Możesz śledzić komentarze dodawane do postu przez RSS 2.0 Możesz zostawić komentarz, lub trackback.

Komentarzy (34)

 • Marzena pisze:

  Bardzo dziękuję za materiały, na pewno je wykorzystam w pracy. Szkoda tylko, że mam dostęp do niewielkiej części „paczuszki”.

 • Będzie Pani miała dostęp do całości. Po prostu na razie nie wszystkie linki są jeszcze aktywne. Co dzień uruchomimy kolejną partię linków i wszystkie będą dla Pani dostępne.
  Proszę wejść co jakiś czas po kolejną porcję 😉

 • Teresa pisze:

  Dziękuję za materiały, są one bardzo przydatne do pracy z moimi dzieciakami w pracy i w domu, po prostu takie gotowce, które można wydrukować w każdej chwili w zależności od tego co jest potrzebne.Życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiam.

 • Jola pisze:

  Bardzo przydatne materiały. Jestem wdzięczna za umożliwienie skorzystania z nich nieodpłatnie. Dziękuję. Wesołych Świat!

 • Beata pisze:

  Pomimo,że już nie posiadam abonamentu na Państwa stronie, moi uczniowie bo aktualnie pierwszoklasiści korzystają nadal z serwisu SuperKid. Zachęciło ich uczestniczenie w konkursie nt. Przygód Kofenka. Miło było im zobaczyć swoje prace na Waszej stronie i to w internecie. Wówczas zdobyli pierwsze miejsca i wyróżnienia- byliście jedynym serwisem dziecięcym, który nie tylko nagrodził dzieci, ale pokazał im, że warto czasami wysłać swoje własnoręcznie zrobione prace (nie rysowane przez osoby drugie, trzecie itd)i trud który jest wkładany w rysunek jest zauważony. Jeszcze raz wielkie dzięki. Z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNYCH I RADOSNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM.
  POZDRAWIAM – BEATA

 • antula pisze:

  Super strona, ale niestety nie stać mnie na opłacenie abonamentu.
  Ale korzystam z bezpłatnych ćwiczeń dla mojego dziecka.
  Pozdrawiam

 • @antula

  Udostępniliśmy od niedawna formę płatności ratalnej – tak, by każdego było stać. Jedna rata wynosi 28 zł (rat jest pięć).

  Warto przyjrzeć się swojemu budżetowi domowemu, żeby sprawdzić, czy czasem podobne lub większe kwoty nie są wydawane pod wpływem impulsu na rzeczy niepotrzebne lub zbędne. Ale to jest propozycja tylko dla tych, którym rzeczywiście zależy na skorzystaniu z pomocy naszego serwisu.

  Każdy z nas musi sam podejmować wybory, na co wydawać własne pieniądze.

 • Monika pisze:

  Dziekuje serdecznie :))) Moje dzieci uwielbiaja prace z materialami z waszej strony :))

 • Izabela pisze:

  Bardzo dziekuję za materiały od Was i życzę jak najwięcej ciekawych
  pomysłów w 2011 roku. Weołych Świąt!

 • Sylwia pisze:

  Dziękuję serdecznie za prezencik i życzę wszystkim
  WESOŁYCH ŚWIĄT!

 • Jadwiga pisze:

  Bardzo dziękuję za cudną paczuszkę! Życzę wesołych świąt!!

 • Katarzyna pisze:

  Dziękuję za wasze materiały są uwielbiane przez moje dzieci chętnie z nimi pracują!Życzę wesołych świąt!!

 • Iwona pisze:

  Strona naprawdę jest świetna. Również dziękuję za wszystkie materiały i te świąteczne. Zgadzam się z pozostałymi komentarzami. Te materiały są bardzo przydatne. Myślę o ykupieniu abonamentu. Życzę zdrowych, pełnych miłości i ciepła świąt oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Iwona

 • eellaa pisze:

  Dziękuuję za paczuszkę 😉 Radosnych Świąt 🙂

 • Mirka pisze:

  Serdeczne dzięki za paczuszkę.Bardzo mi się przyda mojej pracy, a i dzieci bardzo się ucieszą. Wspaniałych Świąt

 • Marzena pisze:

  Serdeczne dzięki za paczkę:)
  Wesołych Świąt!

 • krystyna pisze:

  Spokojnych radosnych świąt.

 • krystyna pisze:

  14.Serdeczne dzięki za paczuszkę.Bardzo mi się przyda mojej pracy, a i dzieci bardzo się ucieszą.

 • Marta pisze:

  Dziękuję za świąteczną paczuszkę 🙂 Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

 • Julia pisze:

  Bardzo fajna paczuszka, dziękuję bardzo:) Niestety nie miałam szczęścia w losowaniu abonamentu 🙁

 • Ania pisze:

  Dziękuję serdecznie za paczuszkę. Życzę wspaniałych, rodzinnych świąt. Pozdrowienia dla całej ekipy SuperKid!!!

 • Halina pisze:

  W imieniu swoim i dzieci dziękuję za materiały edukacyjne i życzę zdrowych i wesołych Świąt

 • Asia pisze:

  Jestem nauczycielką kształcenia zintegrowanego. Znalazłam tu świetne materiały do pracy z dziećmi zarówno na lekcjach jak i na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych oraz ciekawe artykuły, które mogłabym wykorzystać w ramach tzw. „pedagogizacji” rodziców. Zapytam wprost, czy mogłabym liczyć na gratisowy dostęp chociaż do niektórych materiałów?
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Pani Asiu – „Świąteczna Paczuszka” właśnie temu służyła 🙂 Udostępniliśmy naszym użytkownikom w sumie ok. 70 arkuszy gratis.

  Swoją drogą to ciekawe, że nikt nie wchodzi do sklepu spożywczego ze słowami: „Bardzo mi smakował ten jogurt u Państwa. Czy mogłabym w związku z tym dostać kilka jogurtów gratis?”
  To tak pół żartem, pół serio 🙂

 • ewelina pisze:

  witam serdecznie i bardzo swiatecznie mam dwoje dzieci mieszkmay w wielkiej brytani i ta strona dla dzieci jest dlanas wielkim i fantastycznym wynalazkiem pomocy…dziekujemy bardzo:)

  zyczymy wesolych swiat i szesliwego nowego roku:)

 • Renia pisze:

  Dziękujemy za pakiecik, który umila czas naszym chłopcom:):)Weosłych Świąt!!!

 • halina pisze:

  Dziękuję za udostępnienie chociaż niektórych materiałów.
  Mam nadzieję ,że otrzymamy jeszcze kiedyś jakąś paczuszkę .
  Każdy arkusz udostępniony przez Was jest świetny .
  Świąteczne pozdrowienia

 • Anna pisze:

  Serdeczne podziękowania za SUPER PREZENT!!!! Właśnie rozpakowywałam nispodziankę, syn był zachwycony, nie może doczekać się gdy zasiądzie do komputera aby rozwiązywać zadania. Wiele pomyślności w Nowym Roku!!!!

 • Elżbieta pisze:

  Dziękuję serdecznie za paczkę. Na pewno wykorzystam darowane pomoce. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. E. K.

 • Luiza pisze:

  Serdecznie dziękuję za udostępnienie choć trochę materiałów ,moje dzieci(mam ich trójkę) są wprost zachwycone.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 • Honorata pisze:

  Bardzo dziękuję za paczuszkę.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 • Bożena pisze:

  Bardzo serdecznie dziękuję za „Świąteczną paczuszkę”. Dużo ciekawych i różnorodnych pomocy. Na pewno wykorzystam je w pracy z dziećmi.
  Życzę wielu nowych pomysłów w Nowym Roku.

 • Róża pisze:

  Serdecznie dziękuję za paczuszkę. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam. Róża

 • Karolina pisze:

  Bardzo się cieszę z tych materiałów i serdecznie za nie dziękuję. Z pewnością wykorzystam je do pracy w szkole i z moimi prywatnymi dziećmi. Są super. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *